ENDORFY Navis F240 ARGB Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 24 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLENDZEW0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Barva podsvětlení
Více
Osvětlovací LED
Ano
Materiál chladiče
Hliník
Hmotnost a rozměry
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Šířka chladiče
12 cm
Hloubka chladiče
5,4 cm
Výška chladiče
27,5 cm
Technické údaje
Záruční doba
3 rok/roky
Výkon
Podporované patice procesorů
LGA 2066
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Pokoj
Procesor
Průměr větráku
24 cm
Rychlost otáčení (max)
2600 ot/min
Rychlost otáčení (min)
1600 ot/min
Počet kusů v balení
1 kusů
Konektor pro čerpadlo
4pinový
Otáčky motoru čerpadla (min)
1600 ot/min
Otáčky motoru čerpadla (max)
2600 ot/min
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Obsahuje ovladač RGB osvětlení
Ano
Montážní instrukce
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek nesmí být likvidován s běžným odpadem; likvidujte jej v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.725 kg |
| EAN: | 5903018665917 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
