Elica LANE WH/A/52 Vestavěný Bílá 650 m³/h B
Kód: AGDEIAOKA0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
B
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
68,9 kWh
Vzhled
Model
Vestavěný
Barva
Bílá
Typ ovládání
Knoflíky
Hmotnost a rozměry
Šířka
514 mm
Hloubka
283 mm
Výkon
Počet rychlostí
3
Tlak (Pa)
405
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Hlučnost (vysoká rychlost)
65 dB
Maximální výkon odsávání
650 m³/h
Hlučnost
65 dB
Intenzivní rychlost
Ano
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
68 dB
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Třída účinnosti osvětlení
A
Typ odsávání
Potrubí
Hlučnost (nízká rychlost)
49 dB
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Poloha osvětlení
Čelní
Typ žárovky
LED
Intenzita osvětlení
365 lx
Výkon topného tělesa
7 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.3 kg |
| EAN: | 8020283048409 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 565 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
