Elica LANE IX/A/52 Vestavěný Nerezová ocel 550 m³/h
Kód: AGDEIAOKA0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
68,9 kWh
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Vzhled
Typ ovládání
Knoflíky
Vestavěný displej
Ne
Barva
Nerezová ocel
Průměr sací přípojky
15 cm
Model
Vestavěný
Hmotnost a rozměry
Výška
322 mm
Šířka
514 mm
Hloubka
283 mm
Výkon
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
68 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
49 dB
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Intenzivní rychlost
Ano
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost
65 dB
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Třída účinnosti osvětlení
A
Tlak (Pa)
405
Počet rychlostí
3
Výkon odsávání vzduchu v poloze Boost
650 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
65 dB
Maximální výkon odsávání
550 m³/h
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Intenzita osvětlení
365 lx
Teplota barev
3500 K
Výkon topného tělesa
7 W
Počet žárovek
1 žárovek
Typ žárovky
LED
Poloha osvětlení
Čelní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.52 kg |
| EAN: | 8020283048393 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 565 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
