Elica FOLD S IX/A/72 Vestavěný Nerezová ocel 710 m3/h B
Kód: AGDEIAOKA0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Electrolux EEG69420W Plně vestavěné 15 jídelních sad C
Skladem
(2 ks)
16 483 Kč bez DPH
19 944 Kč
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 483 Kč bez DPH
19 944 Kč
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(>5 ks)
5 305 Kč bez DPH
6 419 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Třída účinnosti dynamiky kapalin
A
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
65 kWh
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
C
Příkon
257 W
Vzhled
Model
Vestavěný
Časovač
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Hloubka
283 mm
Výška
251 mm
Průměr odtoku
150 mm
Šířka
714 mm
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
53 dB
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
70 dB
Maximální výkon odsávání
710 m3/h
Typ odsávání
Potrubí
Hlučnost
66 dB
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Nerezová ocel
Osvětlení
Výkon topného tělesa
7 W
Počet žárovek
1 žárovek
Typ žárovky
LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.28 kg |
| EAN: | 8020283054288 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 760 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
