Elica ERA GR/F/52 PRF0162662 Vestavěný Šedá 224 m³/h
Kód: AGDEIAOKA0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
90 W
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Vzhled
Barva
Šedá
Model
Vestavěný
Typ ovládání
Posuvník
Základní materiál
Kov
Hmotnost a rozměry
Šířka
520 mm
Výkon
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
224 m³/h
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Hlučnost
54 dB
Filtrování
Vyjímatelný filtr
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.74 kg |
| EAN: | 8020283048805 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 238 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
