Elektrický zubní kartáček Braun Oral-B iO5 Duo Matt Black/Quite White
Kód: AGDBRASDZ0330
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva rukojeti
Černá
LED indikátory
Ano
Počet čisticích programů
5
Typ zubního kartáčku
Magnetické
Režimy čištění zubů
Citlivý
Barva
Bílá
Účel
Dospělý
Tlakový senzor
Ano
Tvar kartáče
Kulatý
Podpora mobilní aplikace
Ano
Příkon
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Napájecí zdroj
Baterie
Obsah balení
Dobíjecí pouzdro
Ano
Nabíječka
Ano
Počet držáků
2 kusů
Počet koncovek
2
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neponořujte celý spotřebič do vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 4210201428695 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 241 mm |
| Šířka balení: | 167 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
