Elektrický zubní kartáček Braun Oral-B iO10 Cosmic Black
Kód: AGDBRASDZ0324
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Režimy čištění zubů
Péče o dásně
Bluetooth
Ano
Tvar kartáče
Kulatý
Tlakový senzor
Ano
Počet čisticích programů
7
Typ zubního kartáčku
Magnetické
Barva
Černá
Účel
Dospělý
Příkon
Doba nabíjení
3 h
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Akumulátor
Ano
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Napájecí zdroj
Baterie
Inteligentní nabíjení
Ano
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Nádoba na tipy
Ano
Počet držáků
1 kusů
Cestovní pouzdro
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.895 kg |
| EAN: | 4210201434672 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
