Elektrický výsuvný držák pro Maclean, TUYA, 37''-80'', VESA 600x400, max. 60 kg, MC-866T
Kód: TVAMCNUCH0139
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Motorizovaný
Ano
Vzhled
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Montážní sada
Ano
Ergonomie
Nastavení výšky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena.
Uchycení
Rozhraní upevnění panelu
100 x 100 mm
Způsob uchycení
Podlaha
Maximální velikost obrazovky
2,03 m (80")
Minimální velikost obrazovky
94 cm (37")
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
75 x 75 mm
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
600 x 400 mm
Maximální nosnost
60 kg
Počet podporovaných displejů
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD televize |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 18.48 kg |
| EAN: | 5902211131601 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 865 mm |
| Délka balení: | 285 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
