Elektrický stůl MA-Leader 7.6 White
Kód: GAMMRESTO0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Osvědčení
Schválení regulačními orgány
CE, RoHS
Vzhled
Osvětlovací LED
Ne
Paměťová funkce
Ano
Tvar desky stolu
Obdélníkový tvar
Správné použití
Hraní, Domácí kancelář, Kancelář
Zásuvky
Ne
Barva desky stolu
Bílá
Maximální zatížení
70 kg
Barva rámečku
Bílá
Materiál rámu
Kov
Barva
Bílá
Model
Přímý
Hmotnost a rozměry
Tloušťka materiálu desky stolu
1,5 cm
Výška (min.)
72 cm
Hloubka stojanu
60 cm
Hloubka
800 mm
Šířka
1600 mm
Výška (max.)
118 cm
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Psací stůl
Ano
Ergonomie
Nastavitelná výška
Ano
Držák na batoh
Ano
Kabelové průchodky
Ano
Vestavěný hák na sluchátka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Maximální nosnost stolu by neměla být překročena. Malé části - nebezpečí udušení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 29.2 kg |
| EAN: | 5903796015973 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 1635 mm |
| Délka balení: | 435 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
