Elektrický stropní držák Maclean pro TV, TUYA podpora, max. VESA 600x400, pro šikmé stěny, dálkové ovládání, 32"-70", 35 kg, MC-880T
Kód: TVAMCNUCH0099
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Ergonomie
Nastavení výšky
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena.
Uchycení
Maximální nosnost
35 kg
Maximální velikost obrazovky
177,8 cm (70")
Modul Tuya Smart System
Ano
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
600 x 400 mm
Způsob uchycení
Stropní a nástěnná montáž
Minimální velikost obrazovky
81,3 cm (32")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD televize |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.05 kg |
| EAN: | 5902211130000 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 750 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 163 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
