Elektrický skútr Ruptor R1 v2 černý
Kód: SKARUPHUE0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vestavěný displej
Ano
Přední blatník
Ano
Průměr zadních kol
10 cm
Směrovky
Ano
Systém přední brzdy
Disk
Voděodolný
Ano
Barva
Černá
Stojánek
Ano
Počet koleček
2 kolo/kola
Systém zadní brzdy
Kotoučové brzdy
Model
Elektrický skútr
Přední světlo
Ano
Technologie displeje
LCD
Doporučené pohlaví
Jakékoliv pohlaví
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Průměr předních kol
10 cm
Bluetooth
Ano
Sklopný
Ano
Podporované mobilní operační systémy
Android
Zobrazené parametry
Stav baterie, Uražená vzdálenost, Rychlost
Maximální rychlost
20 km/h
Maximální zátěž
120 kg
Maximální vzdálenost na nabití
80 km
Příkon
Napětí baterie
48 V
Kapacita baterie
20000 mAh
Doba nabíjení
10 h
Výkon motoru
500 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
23 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 24.46 kg |
| EAN: | 5901821995504 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 495 mm |
| Šířka balení: | 1156 mm |
| Délka balení: | 252 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
