Elektrický skútr Razor Power Core E90
Kód: DIDRZOHUL0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ kol
Pevná kola
Barva
Černá
Maximální rychlost
16 km/h
Maximální zátěž
54 kg
Příkon
Životnost baterie
80 min
Hmotnost a rozměry
Hloubka
825 mm
Výška
914 mm
Šířka
406 mm
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Stručný návod
Ano
AC adaptér
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před prvním použitím si pečlivě přečtěte návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| EAN: | 845423016470 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 850 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
| Model: | Power Core E90 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
