Elektrický skútr MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 350W
Kód: SKAMTSHUE0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vestavěný displej
Ano
Počet koleček
2 kolo/kola
Stojánek
Ano
Maximální rychlost
20 km/h
Typ displeje
LCD
Rozměr předních pneumatik (imperiální)
25,4 cm (10")
Systém zadní brzdy
Kotoučové brzdy
Model
Elektrický skútr
Maximální zátěž
120 kg
Reflexní prvky
Ano
Maximální úhel stoupání
15°
Tempomat
Ano
Čelní světla
Ano
Rozměr zadních pneumatik (imperiální)
25,4 cm (10")
Maximální dosah
3000 m
Přední blatník
Ano
Barva
Šedá
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Systém KERS
Ano
Doporučené pohlaví
Jakékoliv pohlaví
Zvukový signál
Ano
Zadní světlo
Ano
Voděodolný
Ano
Instrukce
Ano
Stavební materiál
Hliník
Sklopný
Ano
Příkon
Maximální výkon
700 W
Výkon motoru
350 W
Napětí baterie
36 V
Kapacita baterie
7,8 Ah
Doba nabíjení
3-4 h
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
13,3 kg
Výška
1120 mm
Šířka
430 mm
Hmotnost
12,5 kg
Délka
1140 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 5901821999366 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 530 mm |
| Šířka balení: | 1135 mm |
| Délka balení: | 165 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
