Elektrický rám Xeno 7.6
Kód: GAMMRESTO0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Osvědčení
Schválení regulačními orgány
CE, RoHS
Vzhled
Správné použití
Hraní, Domácí kancelář, Kancelář
Materiál rámu
Ocel
Barva rámečku
Černá
Model
Přímý
Barva
Černá
Paměťová funkce
Ano
Maximální zatížení
80 kg
Zásuvky
Ne
Osvětlovací LED
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
118 cm
Hloubka stojanu
58 cm
Šířka
1200 mm
Hloubka
1150 mm
Výška (min.)
72 cm
Ergonomie
Nastavitelná výška
Ano
Vestavěný hák na sluchátka
Ano
Držák na batoh
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Pravidelně kontrolujte stabilitu a stav upevňovacích šroubů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22.2 kg |
| EAN: | 5903796015997 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 950 mm |
| Délka balení: | 285 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
