Elektrický rám Xeno 2.1 White
Kód: GAMMRESTO0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva rámečku
Bílá
Materiál rámu
Ocel
Model
Přímý
Zásuvky
Ne
Správné použití
Hraní, Domácí kancelář, Kancelář
Paměťová funkce
Ano
Osvětlovací LED
Ne
Barva
Bílá
Maximální zatížení
80 kg
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
118 cm
Šířka
900 mm
Hloubka
580 mm
Maximální šířka
135 cm
Hloubka stojanu
58 cm
Výška (min.)
72 cm
Obsah balení
Schválení regulačními orgány
CE, RoHS
Ergonomie
Nastavitelná výška
Ano
Vestavěný hák na sluchátka
Ne
Držák na batoh
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Pravidelně kontrolujte stabilitu a stav upevňovacích šroubů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.9 kg |
| EAN: | 5903796018028 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 805 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
