Elektrický pasterizační hrnec ADLER AD 4496
Kód: AGDADLGKE0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální doba dušení
3 h
Funkce uchování teploty
Ano
Vnitřní kapacita
28 l
Délka šňůry
1,5 m
Zábradlí
Ano
Vypouštěcí ventil
Ano
Časovač
Ano
Odnímatelné víko
Ano
Barva
Nerezová ocel
Příkon
Maximální výkon
2600 W
Příkon
2000 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
7 kg
Výška
480 mm
Šířka
420 mm
Hmotnost
5,2 kg
Hloubka
420 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 5903887801843 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 425 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
