Elektrická sušička prádla NOVEEN ECD50
Kód: AGDOOVSUL0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Spotřeba elektrické energie
300 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,5 kg
Šířka
730 mm
Výška
1435 mm
Hloubka
680 mm
Technické údaje
Topné těleso
Elektrický ohřívač
Sklopný
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP22
Barva
Bílá
Počet úrovní vysoušení
3
Materiál
Hliník
Časovač
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 5902221621383 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 1440 mm |
| Délka balení: | 740 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
