Elektrická konvice Fellow Corvo EKG PRO černá matná
Kód: AGDFEWCZE0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Základní materiál
Nerezová ocel
Barva
Černá
Objem zásobníku vody
0,9 l
Materiál filtru
Nerezová ocel
Nastavitelná teplota
40–100°C
Příkon
Příkon
1200 W
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,2 kg
Šířka
170 mm
Výška
196 mm
Hloubka
220 mm
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Ergonomie
Typ otevření víka
Tlačítko
Uzamykatelné víko
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.108 kg |
| EAN: | 1230000201308 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 234 mm |
| Šířka balení: | 256 mm |
| Délka balení: | 244 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
