Electrolux Serie 300 949492519 LIB60420CK Černá Vestavěné 59 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0212
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Umístění přístroje
Vestavěné
Barva
Černá
Počet varných zón
4 zóna/zón
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Šířka varné desky
59 cm
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Materiál povrchu
Sklokeramický
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Umístění ovládání
Čelní
Automatické vypnutí
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Dětský zámek
Ano
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.6 kg |
| EAN: | 7332543822393 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 597 mm |
| Délka balení: | 688 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
