Electrolux LNT6NE18S Vestavěné 257 l E Bílá
Kód: AGDELCLOZ0100
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
216 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Třída energetické účinnosti
E
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Spotřeba
120 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Uchycení dveří
Pravý
Umístění přístroje
Vestavěné
Nastavitelná výška polic
Ano
Sestavení dveří
Dvířka na dveřích
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
546 mm
Výška
1772 mm
Hmotnost
58 kg
Hloubka
549 mm
Výkon
Klimatická třída
SN-ST
Vnitřní objem
257 l
Hlučnost
35 dB
Třída hlukových emisí
B
Ergonomie
Délka šňůry
2,4 m
Chladnička
Počet zásuvek na zeleninu
2
Čistá kapacita chladničky
195 l
Oboustranné dveře chladničky
5
Počet přihrádek/košů chladničky
5
Vnitřní osvětlení ledničky
Ano
Beznámrazový systém (chladnička)
Ano
Mrazák
Umístění mrazáku
Spodní
Rychlé zamrazení
Ano
Čistá kapacita mrazáku
62 l
Počet zásuvek mrazničky
3
Beznámrazový systém (mrazák)
Ano
Mrazicí výkon
4,5 kg/24h
Bezpečnostní upozornění
Varování
Spotřebič sami nerozebírejte.
Čerstvá zóna
Přihrádka Fresh Zone
Ano
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1496661
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 60 kg |
| EAN: | 7333394012612 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1825 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 595 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
