Electrolux LFU215X Odsavač par 272 m³/h podstavný nerezový D
Kód: AGDELCOKA0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
66 kWh
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída energetické účinnosti (stará)
D
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Barva
Nerezová ocel
Počet žárovek
1 žárovek
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Posuvník
Model
Pod skříňkou
Umístění výfuku
Vršek
Délka šňůry
1,5 m
Průměr sací přípojky
12,5 cm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5 kg
Hloubka
510 mm
Šířka
498 mm
Výška (min.)
13,2 cm
Výkon
Počet rychlostí
3
Minimální vzdálenost od plynové plotny
65 cm
Hlučnost
71 dB
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
50 cm
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Hlučnost (vysoká rychlost)
71 dB
Třída účinnosti osvětlení
D
Hlučnost (nízká rychlost)
52 dB
Maximální recirkulační výkon
115 m³/h
Maximální výkon odsávání
272 m³/h
Filtrování
Počet filtrů
1 kusů
Umývatelný filtr
Ano
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.7 kg |
| EAN: | 7332543614493 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 515 mm |
| Délka balení: | 545 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
