Electrolux LFP226S Vestavný teleskopický odsavač par stříbrný 330 m3/h
Kód: AGDELCOKA0077
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
52 kWh
Vzhled
Barva
Stříbrná
Typ žárovky
LED
Vyjímatelný filtr
Ano
Poloha osvětlení
Zpět
Typ ovládání
Knoflíky
Základní materiál
Nerezová ocel
Umývatelný filtr
Ano
Počet filtrů
1 kusů
Počet zdrojů světla
2
Motor dodáván
Ano
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
26,5 cm
Šířka
598 mm
Výška
179 mm
Instalační šířka oddílu
50,2 cm
Instalační výška oddílu
13,9 cm
Průměr odtoku
150 mm
Hloubka
304 mm
Výkon
Hlučnost (vysoká rychlost)
64 dB
Třída účinnosti dynamiky kapalin
D
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
330 m³/h
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Třída účinnosti osvětlení
E
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| EAN: | 7332543827985 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 345 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 640 mm |
| Model: | Teleskopické, integrované ve skříni |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
