Electrolux LFG716X Vestavěný Nerezová ocel 580 m³/h A
Kód: AGDELCOKA0062
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
55 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A +++ až G
Výkon motoru
250 W
Třída energetické účinnosti
A
Vzhled
Barva
Nerezová ocel
Typ žárovky
LED
Model
Vestavěný
Počet žárovek
2 žárovek
Motor dodáván
Ano
Vestavěný displej
Ne
Průměr sací přípojky
15 cm
Typ ovládání
Knoflíky
Funkce Hob²Hood
Ano
Výkon topného tělesa
5 W
Počet motorů
1
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9 kg
Instalační hloubka oddílu
27,3 cm
Výška (min.)
33,1 cm
Instalační šířka oddílu
49,3 cm
Šířka
540 mm
Hloubka
300 mm
Údaje o balení
Šířka balení
610 mm
Výška balení
390 mm
Hloubka balení
450 mm
Hmotnost včetně balení
11,3 kg
Výkon
Počet rychlostí
3
Minimální vzdálenost od plynové plotny
57 cm
Třída účinnosti dynamiky kapalin
A
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Třída účinnosti osvětlení
A
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
50 cm
Hlučnost (nízká rychlost)
54 dB
Hlučnost
67 dB
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
70 dB
Maximální výkon odsávání
580 m³/h
Intenzivní rychlost
Ano
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Filtrování
Ukazatel znečištění filtrů
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Typ filtru mastnoty
Kov
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.3 kg |
| EAN: | 7332543794300 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 610 mm |
| Délka balení: | 435 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
