Electrolux LFC319X Nástěnný Nerezová ocel 420 m³/h
Kód: AGDELCOKA0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Třída energetické účinnosti
D
Třída energetické účinnosti (stará)
D
Výkon motoru
120 W
Roční spotřeba energie
72,8 kWh
Spotřeba energie (vypnuto)
0,01 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Barva
Nerezová ocel
Délka šňůry
1,4 m
Počet motorů
1
Motor dodáván
Ano
Model
Nástěnný
Průměr sací přípojky
15 cm
Umístění výfuku
Vršek
Typ ovládání
Knoflíky
Hmotnost a rozměry
Výška
1020 mm
Výška bez komínu
24 cm
Hmotnost
9 kg
Výška (max.)
102 cm
Šířka
898 mm
Výška (min.)
69 cm
Hloubka
450 mm
Údaje o balení
Šířka balení
950 mm
Hmotnost včetně balení
11,5 kg
Hloubka balení
310 mm
Výška balení
565 mm
Další charakteristiky
Země původu
Polsko
Filtr
ECFB02ST | ECFBPL01
Měřený tlak vzduchu v bodě nejlepší účinnosti
151 Pa
Účinnost filtrace mastnoty (GFE)
65,1%
Účinnost dynamiky tekutin (FDE)
8,1
Výkon
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Průtok vzduchu (nízká rychlost)
235 m³/h
Maximální výkon odsávání
420 m³/h
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
50 cm
Hlučnost (vysoká rychlost)
66 dB
Minimální vzdálenost od plynové plotny
65 cm
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Třída účinnosti osvětlení
E
Hlučnost (nízká rychlost)
53 dB
Hlučnost
66 dB
Tlak (Pa)
235
Počet rychlostí
3
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Filtrování
Umývatelný filtr
Ano
Počet filtrů
3 kusů
Typ filtru mastnoty
Kov
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Osvětlení
Výkon topného tělesa
4 W
Poloha osvětlení
Čelní
Počet žárovek
2 žárovek
Typ žárovky
LED
Teplota barev
3000 K
Svítivost (LE)
9,6 lux/W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 240 měsíců |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 7332543614615 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 950 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
