Electrolux KMFE172TEX Vestavěné Samostatná mikrovlnná trouba 800 W Černá
Kód: AGDELCKMZ0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výkon trouby
800 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Vestavěný displej
Ano
Otočný talíř
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Vnitřní osvětlení
Ano
Barva
Černá
Typ produktu
Samostatná mikrovlnná trouba
Počet stupňů výkonu
5
Typ displeje
LCD
Dětský zámek
Ano
Příkon
Spotřeba
1200 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Proud
10 A
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
56,2 cm
Šířka
594 mm
Výška
371 mm
Hmotnost
15,5 kg
Instalační výška oddílu
36 cm
Instalační hloubka oddílu
30 cm
Hloubka
316 mm
Funkce a programy vaření
Funkce grilování
Ne
Vaření v páře
Ne
Konvekční vaření
Ne
Gril
Ne
Automatické rozmrazování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 7332543665631 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 465 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
