Electrolux KGG64362W Bílá Vestavěné 60 cm Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0248
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Vzhled
Výkon varné zóny 1
3900 W
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Barva konflíků
Nerezová ocel
Typ varné zóny 3
Malý
Výkon varné zóny 3
1000 W
Typ varné zóny 1
Velký
Výkon varné zóny 4
2000 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Umístění varné zóny 2
Levá zadní část
Umístění varné zóny 4
Vpravo vzadu
Průměr varné zóny 1
128 mm
Umístění varné zóny 3
Vpravo vepředu
Typ varné zóny 4
Střední
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Počet elektrických varných zón
0 zóna/zón
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Šířka varné desky
60 cm
Výkon varné zóny 2
2000 W
Materiál povrchu
Sklo
Barva kontrolního panelu
Bílá
Průměr varné zóny 3
65 mm
Typ varné desky
Plynový
Barva
Bílá
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Průměr varné zóny 4
80 mm
Počet varných zón
4 zóna/zón
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Průměr varné zóny 2
80 mm
Typ varné zóny 2
Střední
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
14 kg
Šířka
590 mm
Hloubka
520 mm
Údaje o balení
Výška balení
155 mm
Hmotnost včetně balení
14,6 kg
Hloubka balení
626 mm
Šířka balení
719 mm
Výkon
Počet stupňů výkonu
9
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Umístění ovládání
Čelní
Typ ovládání
Otočné
Automatické vypnutí
Ano
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.1 kg |
| EAN: | 7332543834143 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 175 mm |
| Šířka balení: | 700 mm |
| Délka balení: | 625 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
