ELECTROLUX HOOVER EB31C1DB
Kód: AGDELCODK0271
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Regulace výkonu
Mechanický
Maximální příkon
750 W
Nastavitelný výkon
Ano
Roční spotřeba energie
27,6 kWh
Vzhled
Bezkabelový
Ne
Typ trubice
Teleskopický
Barva
Granátová
Typ zámku
Zacvakávací
Materiál trubky
Ocel
Vysávání
Suchý
Objem prachové nádoby/sáčku
3 l
Pružná hadice
Ano
Model
Bubnový vysavač
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,8 kg
Šířka
416 mm
Výška
228 mm
Hloubka
287 mm
Výkon
Hlučnost
78 dB
Umývatelný filtr
Ano
Vzduchový filtr
HEPA
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Správné použití
Domácí
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Pracovní dosah
12 m
Ergonomie
Typ ovládání
Knoflíky
Indikátor plné nádoby na prach
Ano
Délka šňůry
9 m
Bezpečnostní spínač
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.02 kg |
| EAN: | 7333394021362 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 504 mm |
| Délka balení: | 303 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
