Electrolux EGS6426SX Nerezová ocel Vestavěné Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0143
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (plyn)
7800 W
Vzhled
Počet varných zón
4 zóna/zón
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Materiál povrchu
Nerezová ocel
Základní materiál
Kov
Materiál mřížky sporáku
Litina
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Výkon varné zóny 3
1900 W
Typ varné zóny 4
Mírný var
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Umístění přístroje
Vestavěné
Výkon varné zóny 4
1000 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Typ varné desky
Plynový
Průměr varné zóny 4
54 mm
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Výkon varné zóny 1
1900 W
Průměr varné zóny 1
70 mm
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Výkon varné zóny 2
3000 W
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Barva
Nerezová ocel
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Průměr varné zóny 3
70 mm
Typ varné zóny 2
Velký
Průměr varné zóny 2
100 mm
Hmotnost a rozměry
Výška pod pracovní deskou
4,9 cm
Šířka
595 mm
Délka šňůry
1,1 m
Instalační výška oddílu
4 cm
Instalační šířka oddílu
56,1 cm
Hloubka
510 mm
Instalační hloubka oddílu
48,1 cm
Výkon
Ochrana termočlánku
Ano
Ergonomie
Typ ovládání
Otočné
Umístění ovládání
Vpravo nahoře
Vestavěný displej
Ne
Elektronické zapalování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 7332543609338 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 610 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
