Electrolux EB61C4DB vysavač 3,5 l Bubnový vysavač Suchý 850 W Prachový sáček
Kód: AGDELCODK0267
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
850 W
Nastavitelný výkon
Ano
Regulace výkonu
Mechanický
Roční spotřeba energie
29,9 kWh
Vzhled
Model
Bubnový vysavač
Barva
Modrá
Bezkabelový
Ne
Typ zámku
Zacvakávací
Vysávání
Suchý
Typ trubice
Teleskopický
Množství trubicových částí
2
Pružná hadice
Ano
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Objem prachové nádoby/sáčku
3,5 l
Materiál trubky
Ocel
Hmotnost a rozměry
Hloubka
436,7 mm
Šířka
238,5 mm
Výška
306,6 mm
Hmotnost
6,48 kg
Výkon
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Hlučnost
73 dB
Umývatelný filtr
Ano
Čisticí povrchy
Holá podlaha
Max. podtlak
20,3 kPa
Třída EPA
EPA 12
Snímač prachu
Ano
Vzduchový filtr
EPA
Pracovní dosah
12 m
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Indikátor plné nádoby na prach
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Délka šňůry
9 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.27 kg |
| EAN: | 7332543823031 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 610 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
