Electrolux EB61A5UG 3,5 l Cylindrový Suchý 750 W Prachový sáček
Kód: AGDELCODK0264
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Regulace výkonu
Mechanický
Maximální příkon
750 W
Roční spotřeba energie
21,2 kWh
Nastavitelný výkon
Ano
Vstupní střídavé napětí
230 V
Napájecí zdroj
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Materiál trubky
Nerezová ocel
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Typ trubice
Teleskopický
Objem prachové nádoby/sáčku
3,5 l
Typ zámku
Tlačítko
Vysávání
Suchý
Pružná hadice
Ano
Základní materiál
Plast
Model
Cylindrový
Barva
Světle šedá
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
610 mm
Výška
238,5 mm
Výška balení
300 mm
Šířka
436,7 mm
Hloubka balení
385 mm
Hloubka
306,6 mm
Hmotnost
5 kg
Výkon
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Správné použití
Domácí
Pracovní dosah
12 m
Filtr na ochranu motoru
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Proud vzduchu
33 l/s
Efektivita
99,99%
Vyjímatelný filtr
Ano
Hlučnost
73 dB
Obsah balení
Hubice na čalounění
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Turbo kartáč
Celkové množství recyklovaných materiálů použitých při výrobě
100%
Ergonomie
Indikátor plné nádoby na prach
Ano
Prostor pro příslušenství v rukojeti
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Délka držadla
Standardní rukojeť
Automatický navíječ kabelu
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Kvalita držatel
1
Držadlo
Ano
Délka šňůry
9 m
Úložný prostor pro kabel
Ano
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.17 kg |
| EAN: | 7332543823048 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 613 mm |
| Šířka balení: | 297 mm |
| Délka balení: | 383 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
