EDEN Semi-Moist Salmon & Quail - polomokré krmivo pro psa - 10kg
Kód: DLPEDEKAS0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezlepkový
Ano
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez umělých barviv
Ano
Specifické potřeby zvířete
Správné trávení
Bez sóji
Ano
Hmotnost
10 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ balení
Taška
Další funkce
Podpora trávení
Kategorie
Pro vašeho psa
Kategorie produktu
Suché krmivo
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Losos
Stáří zvířete
Dospělí
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
14%
Hrubý popel
9,9 %
Bílkoviny
24,5%
Hrubá vláknina
2%
Obsažená vlhkost
18%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.15 kg |
| EAN: | 5060438811697 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
