Ecovacs Deebot T80 Omni 3 l Bezsáčkové Černá
Kód: AGDECOROS0059
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Kapacita baterie
6400 mAh
Doba nabíjení
4,37 h
Doba chodu
297 min
Vzhled
Tvar
Kulatý
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
353 mm
Výška
98 mm
Šířka
351,5 mm
Rozměry základny (š x h x v)
338 x 459 x 500 mm
Hmotnost
4,95 kg
Údaje o balení
Hloubka balení
380 mm
Výška balení
408 mm
Šířka balení
560 mm
Technické údaje
Sací výkon
18000 Pa
Výkon
Typ kartáče
Válečkový kartáč a boční kartáč
Mokré stírání
Ano
Objem zásobníku vody
0,11 l
Množství prachu (celkový)
3 l
Počet kartáčů
2
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Automatický návrat k základně
Ano
Samovyprazdňovací nádoba na prach
Ano
Integrované senzory
Kobercový senzor
Pracuje s Google Assistant
Ano
Typ navigace
AIVI 3D 3.0, D-ToF lidar, TruEdge 3D
Hlučnost
65 dB
Podporované typy povrchu
Tvrdá podlaha
Wi-Fi
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.31 kg |
| EAN: | 6970135036271 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 408 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
