Ebook PocketBook Verse Lite 619 6“ E-Ink Carta 8GB Wi-Fi šedá
Kód: MULPKBCZE0091
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
1000 MHz
Počet jader procesoru
2
Zabudovaný procesor
Ano
Počítačová síť
Bluetooth
Ne
Wi-fi pásmo
2,4 GHz
Wi-Fi
Ano
Vlastnosti
(cdm) Jazyk nabídky
PL, ENG, FR, DE a další
Akcelerometr
Ne
Slovník
Ano
Příkon
Proud
1 A (max)
Nabíjení přes USB
Ano
Kapacita baterie
1000 mAh
Vzhled
Barva
Šedá
Zvuk
Zabudovaný mikrofon
Ne
Vestavěné reproduktory
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
108 mm
Výška
156 mm
Hmotnost
170 g
Hloubka
7,6 mm
Software
Poskytovaný operační systém
Linux
Internetový prohlížeč
Ano
Možnosti připojení
Výstup sluchátek
Ne
Konektor USB
USB typu C
Paměť
Vnitřní kapacita pro ukládání
8 GB
Kapacita paměti RAM
512 MB
Obrazovka
Dotyková obrazovka
Ano
Rozlišení displeje
1024 x 758 px
Úhlopříčka displeje
15,2 cm (6")
Podsvětlení displeje
Ano
Úrovně odstínu šedi
16
Technologie
E Ink Carta
Hustota pixelů
212 ppi
Obsah balení
Čtečka elektronických knih
Ano
Návod
Ano
Dodávané kabely
USB kabel
Formát souborů
Podporované formáty obrázků
BMP
Média pro přehrávání
Nepodporovaný
Podporované formáty dokumentů
DOCX
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.355 kg |
| EAN: | 7640152097584 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
