Ebook Onyx Boox Note Max 13,3“ E-Ink Carta 1300 128GB Wi-Fi šedá
Kód: MULONYCZE0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Počet jader procesoru
8
Takt procesoru
2,8 GHz
Výrobce procesoru
Qualcomm
Příkon
Kapacita baterie
3700 mAh
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Barva
Šedá
Základní materiál
Plastický
Zabudovaný mikrofon
Ano
Akcelerometr
Ano
Vestavěné reproduktory
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
243 mm
Hmotnost
615 g
Hloubka
4,6 mm
Výška
287,5 mm
Software
Kompatibilní s Mac OS
Ano
Kompatibilita s Android
Ano
Kompatibilní se systémem Windows
Ano
Poskytovaný operační systém
Android 13
Internetový prohlížeč
Ano
Možnosti připojení
Integrovaná čtečka kamerových karet
Ne
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Konektor USB
USB typu C
Paměť
Vnitřní paměť
6 GB
Vnitřní kapacita pro ukládání
128 GB
Obrazovka
Úrovně odstínu šedi
16
Dotyková obrazovka
Ano
Úhlopříčka displeje
33,8 cm (13.3")
Barva
Ne
Rozlišení displeje
3200 × 2400 px
Obsah balení
Čtečka elektronických knih
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Uživatelská příručka
Ano
Pero dodáváno
Ano
Záruční list
Ano
Dodávané kabely
USB typu C
Formát souborů
Podporované formáty dat
PNG
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.19 kg |
| EAN: | 6949710310099 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 303 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 33 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
