Ebook Onyx Boox Go 7" E-ink Carta 1300 64GB Wi-Fi Black
Kód: MULONYCZE0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Počet jader procesoru
8
Kompatibilní procesory
Qualcomm 2.0G Octa-core
Takt procesoru
2 GHz
Výrobce procesoru
Qualcomm
Počítačová síť
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
Wi-fi pásmo
2,4 GHz, 5 GHz
Verze Bluetooth
5.1
Vzhled
Akcelerometr
Ano
Barva
Černá
Zabudovaný mikrofon
Ano
Vestavěné reproduktory
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
137 mm
Výška
156 mm
Hloubka
6,4 mm
Hmotnost
195 g
Software
Kompatibilita s Android
Ano
Kompatibilní se systémem Windows
Ano
Kompatibilní s Mac OS
Ano
Poskytovaný operační systém
Android 13
Internetový prohlížeč
Ano
Možnosti připojení
Integrovaná čtečka kamerových karet
Ano
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
Konektor USB
USB typu C
Verze Bluetooth
5.1
Paměť
Vnitřní kapacita pro ukládání
64 GB
Kapacita paměti RAM
4 GB
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
17,8 cm (7")
Úrovně odstínu šedi
16
Podsvětlení displeje
Ano
Rozlišení displeje
1680 x 1264 px
Dotyková obrazovka
Ano
Baterie
Kapacita baterie
2300 mAh
Obsah balení
Návod
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Záruční list
Ano
Dodávané kabely
USB typu C
Formát souborů
Podporované formáty dat
PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vodou a vlhkostí - může dojít k poškození přístroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 6949710310631 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 167 mm |
| Šířka balení: | 151 mm |
| Délka balení: | 32 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
