Domovská brána EZVIZ A3 (CS-A3-A0-W) Bílá
Kód: INDEZVCES0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Podporované rádiové protokoly
Zigbee 3.0
Integrovaná anténa Wi-Fi
Ano
Maximální dosah
<200 m
Wi-Fi
Ano
Frekvenční pásmo
2,4 GHz
Vlastnosti
Počet podporovaných zařízení
64
Barva
Bílá
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Počet zvuků alarmu
20
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Hmotnost a rozměry
Průměr výrobku
70 mm
Hmotnost
71 g
Výška
25,4 mm
Možnosti připojení
Počet vstupních portů RJ11/RJ45
1
Počet portů Micro-USB
1
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 55 °C
Obsah balení
Kabel USB
Ano
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Návod na použití
Ano
Napájení
Spotřeba elektrické energie
3 W
Proud
1 A
Napětí napájecího zdroje
5 V
Typ zdroje
microUSB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.253 kg |
| EAN: | 6941545620688 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 92 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
