Dokovací stanice Vention 9v1 MST USB-C 4K 100 W 5 Gbps
Kód: MOBVN1STA0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Vzhled
Základní materiál
ABS
Hmotnost a rozměry
Délka kabelu
0,15 m
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Počet portů USB 2.0
1
Počet HDMI portů
2
Rozhraní
USB typu C
Počet portů USB 3.0 Type-A
2
USB Power Delivery
Ano
Verze USB Power Delivery až do
100 W
Výkon
Integrovaná čtečka karet
Ano
Kompatibilní paměťové karty
SD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 6922794779891 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
