DNA RV-4 - bezdrátový mikrofonní systém
Kód: MISDNRMIK0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Bezdrátový mikrofonní systém
Barva
Černá
Anténa
Zpoždění
3 ms (max)
Možnosti připojení
Technologie propojení
Bezdrátový
Obsah balení
Obsah balení
Zdroj napájení
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Mikrofon
Typ zdroje
Dobíjecí baterie
Typ baterie
2 x AA
Odstup signálu od šumu
>96 dB
Vzorkovací rychlost
48 kHz
Frekvence mikrofonu
30 - 20000 Hz
Dynamický rozsah
90 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| EAN: | 5907780141082 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 520 mm |
| Šířka balení: | 290 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
