DNA CM8-DSP - USB audio mixer s MP3 přehrávačem
Kód: NGLDNRKMI0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ produktu
Směšovač zvuku
Příkon
Pojistka
0,5 A
Spotřeba elektrické energie
15 W
Zvuk
Podpora zvukových efektů
Ano
Ekvalizér
Ano
Počet kanálů
8 kanály/kanálů
Vzorkovací rychlost
40 kHz
Bitová hloubka
24
Zvukové efekty
Echo
Fantomové napájení
Ano (48V)
Hmotnost a rozměry
Výška
60 mm
Hloubka
180 mm
Šířka
330 mm
Hmotnost
1,4 kg
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
Výstup 6,35 mm
2
XLR Combo vstupy
6
Počet portů USB typu A
1
Vstup RCA
2
Obrazovka
Počet výstavních panelů
2
Typ displeje
Digitální
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.87 kg |
| EAN: | 5907780142911 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
