Digitus DS-55318 AV prodlužovačka AV vysílač a přijímač Černá
Kód: KVVDIIEVO0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál
ABS umělá hmota
Verze HDCP
1.3
Maximální přenosová vzdálenost
50 m
Maximální rozlišení
1920 x 1080 px
Model
AV vysílač a přijímač
Zvukový systém
Stereo
HDCP
Ano
Barva
Černá
LED indikátory
Status
Šifrování/zabezpečení
WPA2
Příkon
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ne
Spotřeba elektrické energie
2,5 W
Hmotnost a rozměry
Výška
13 mm
Šířka
32 mm
Hloubka
83 mm
Hmotnost
27 g
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Šířka balení
123 mm
Hloubka balení
123 mm
Hmotnost včetně balení
292,5 g
Výška balení
120 mm
Technické údaje
Objem balení
756,45 cm³
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ano
Verze HDMI
1.4
Konektor USB
Micro-USB
Počet portů USB
1
Technologie propojení
Bezdrátový
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
Dodávané kabely
Micro-USB
Logistická data
Celní kód UK Trade Tariff
85176200
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 4016032478744 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
