Digitus DS-55202 KVM prodlužovací kabel Vysílač a přijímač
Kód: KVVDIIEVO0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Maximální digitální rozlišení
1920 x 1080 px
LED indikátory
Ano
Plug and Play
Ano
Materiál
Hliník
Model
Vysílač a přijímač
Maximální přenosová vzdálenost
80 m
Technologie propojení
Kabel
Podporované kabelové typy
Cat5
Příkon
Výstupní napětí adaptétu
5 V
Výstupní proud adaptéru
1 A
Maximální spotřeba přijímače
3,5 W
Maximální spotřeba vysílače
3,5 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost vysílače
160 g
Hmotnost receiveru
170 g
Údaje o balení
Hloubka balení
240 mm
Hmotnost včetně balení
740 g
Šířka balení
176 mm
Technické údaje
Rozměry (ŠxHxV)
89,5 x 109,6 x 26,3 mm
Maximální rozlišení
1920 x 1080 px
Objem balení
3379,2 cm³
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Návod na použití
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733080
Celní kód UK Trade Tariff
85176200
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém místě, chraňte před stykem s vodou.
Vysílač
Typ lokálního portu pro klávesnici/myš vysílače
USB
Typ video portu vysílače
HDMI
Počet RJ-45 portů vysílače
1
Přijímač
Typ lokálního portu pro klávesnici/myš přijímače
USB
Počet RJ-45 portů přijímače
1
Typ lokálního video portu přijímače
HDMI
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 4016032429432 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 295 mm |
| Délka balení: | 57 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
