Digitus DN-13024 tiskový server Ethernet LAN / Wireless LAN Bílá
Kód: KILDIIPRI0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.11n
Maximální přenosová rychlost WLAN
300 Mbit/s
Typ síťového připojení
Ethernet LAN / Wireless LAN
Šifrování/zabezpečení
WPA2
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Vlastnosti
DHCP klient
Ano
Tlačítko reset
Ano
LED indikátory
Výkon
Barva
Bílá
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Výstupní proud adaptéru
2 A
Výstupní napětí adaptétu
5 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
103 mm
Výška
28 mm
Hmotnost
89,8 g
Šířka
69 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
760 g
Výška balení
210 mm
Šířka balení
147 mm
Hloubka balení
71 mm
Software
Podporované operační systémy Windows
Windows 8
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Paměť
Vnitřní paměť
64 MB
Obsah balení
Dodávané kabely
DC
Návod na použití
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Likvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektronických zařízení.
Protokoly
Podporované síťové protokoly
IPv4 TCP/IP
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 4016032473022 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 244 mm |
| Délka balení: | 66 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
