Digitus DN-13003-2 tiskový server Ethernet LAN Bílá
Kód: KILDIIPRI0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Síťové standardy
IEEE 802.3u
Typ síťového připojení
Ethernet LAN
Vlastnosti
DHCP klient
Ano
Interní
Ne
Barva
Bílá
Údaje o balení
Výška balení
153 mm
Hloubka balení
68 mm
Hmotnost včetně balení
60 g
Typ balení
Krabice
Šířka balení
230 mm
Objem balení
2392,92 cm³
Software
Podporované operační systémy Windows
Windows XP Professional x64
Podporované operační systémy Linux
Ano
Kompatibilní s Mac OS
Ano
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Napájecí konektor
Ano
Logistická data
Šířka balení
366 mm
Výška balení
492 mm
Váha hlavního obalu
9,5 kg
Délka vnějšího kartonu
340 mm
Množství na kartonové balení
20 kusů
Objem velkoobchodního balení
61224,5 cm³
Bezpečnostní upozornění
Varování
Likvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektronických zařízení.
Protokoly
Správa prostřednictvím webového rozhraní
Ano
Podporované síťové protokoly
TCP/IP, IPX/SPX, NetBEUI, AppleTalk,
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 4016032446286 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 235 mm |
| Délka balení: | 155 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
