Digitus DA-71545 dokovací stanice/replikátor portů Kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Černá
Kód: DIADIISTA0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ne
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Výstupní napětí
5 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Výstupní proud
3 A
Typ konektoru
Typ C
Vstupní proud
0.6 A
Napájecí konektor
USB typu C
Typ zdroje
USB
Hmotnost a rozměry
Výška
18 mm
Šířka
79 mm
Hmotnost
146 g
Hloubka
77 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
400 g
Hloubka balení
126 mm
Výška balení
57 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Šířka balení
137 mm
Technické údaje
Kód harmonizovaného systému
84733020
Software
Podporované operační systémy Windows
Windows XP
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.7 Lion
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
2
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ne
Technologie propojení
Kabel
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
Výkon
Základní materiál
ABS (akrylonitril-butadien-styren)
Kompatibilní paměťové karty
Nepodporovaný
LED indikátory
Ano
Barva
Černá
Podpora výměny za provozu
Ano
Podpora UASP
Ano
Plug and Play
Ano
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ A
Stručný návod
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 4016032475842 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
