Digestoř Elica FOLD BL/A/72 vestavná nerezová ocel 580 m3/h B
Kód: AGDEIAOKA0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
2 x 2,1 W
Třída energetické účinnosti
B
Vzhled
Materiál
Lakovaná ocel
Model
Vestavěný
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
714 mm
Hloubka
283 mm
Výška
251 mm
Výkon
Maximální výkon odsávání
580 m³/h
Typ odsávání
Potrubí
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
65 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
46 dB
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Počet žárovek
2 žárovek
Typ žárovky
LED
Výkon topného tělesa
7 W
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1292465
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.76 kg |
| EAN: | 8020283054264 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 760 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
