DeWALT DWST1-81078-QW rádio Cestovní Digitální Černá, Žlutá
Kód: OAVDEWRAP0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezpečnostní spínač
Ano
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Barva
Žlutá
Ovládání hlasitosti
Otočné
Příkon
Napájecí zdroj
AC/DC
Další charakteristiky
FM rádio
Ano
Výstup AUX
Ano
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
1
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LED
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte zařízení – riziko úrazu elektrickým proudem.
Rádio
Typ rádia
Cestovní
Podporovaná pásma
MF
Typ tuneru
Digitální
Reproduktory
Počet zabudovaných reproduktorů
4
Vestavěné reproduktory
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Směs |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.572 kg |
| EAN: | 3253561810787 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 485 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
