DeWALT DWE4257-QS úhlová bruska 12,5 cm 10000 ot/min 1500 W 2,6 kg
Kód: NELDEWSKA0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1500 W
Hmotnost a rozměry
Délka
315 mm
Hmotnost
2,6 kg
Výška
95 mm
Výkon
Vlákno pro vřeteno
M14
Hladina akustického výkonu
103 dB
Průměr brusného kotouče
12,5 cm
Míra akustického tlaku
92 dB
Volnoběžná rychlost (max)
10000 ot/min
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před výměnou disku nebo prováděním údržby vždy odpojte zástrčku ze zásuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.465 kg |
| EAN: | 5035048645390 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 155 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
