DeWALT DCW604NT-XJ Horní frézka / ořezávací stroj Černá, Žlutá 25500 ot/min
Kód: NAKDEWFRE0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlé nabíjení
Ano
Barva
Černá
Měkký start
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Ochrana proti opětovnému spuštění
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový
Snadné uchopení
Ano
Typ základny horní frézky / řezačky
Pevná báze
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Výstupní výkon
930 W
Balení baterií
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,4 kg
Výkon
Volnoběžná rychlost (min)
16000 ot/min
Kapacita kleštiny
8 (5/16")
Odchylka vibrací
2,4 m/s²
Volnoběžná rychlost (max)
25500 ot/min
Míra akustického tlaku
78 dB
Úroveň vibrací
7 m/s²
Hladina akustického výkonu
89 dB
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS06: Toxic
Varování
V případě poškození baterie postupujte podle pokynů pro její likvidaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.25 kg |
| EAN: | 5035048711804 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
