DeWALT DCS572NT přenosná kotoučová pila 18,4 cm Žlutá 5500 ot/min
Kód: NAKDEWPTA0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Žlutá
Vhodné pro materiály
Dřevo
Typ motoru
Bezkartáčový
Vestavěné světlo
Ano
Ofuk prachu
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Výkon
Kapacita pokosníku (max.)
57°
Hloubka řezu (45°)
4,4 cm
Míra akustického tlaku
91 dB
Volnoběžná rychlost (max)
5500 ot/min
Průměr kotouče
18,4 cm
Průměr čepele
1,6 cm
Seřízení pokosníku
Ano
Nejistota hladiny zvuku
3 dB
Hladina akustického výkonu
102 dB
Hloubka řezu (90º)
5,8 cm
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ano
Pilový kotouč v balení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.385 kg |
| EAN: | 5035048729175 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
