DeWALT DCS391N 3700 ot/min
Kód: NELDEWPTA0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Výška
240 mm
Hmotnost
3,2 kg
Hloubka
360 mm
Výkon
Hloubka řezu (90º)
5,5 cm
Hloubka řezu (45°)
4,21 cm
Obsah balení
Balení baterií
Ne
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v blízkosti vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.74 kg |
| EAN: | 5035048356210 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
